Kancelaria

Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. specjalizuje się w szeroko pojętym prawie rodzinnym. Gwarantujemy indywidualne i rzetelne podejście do każdego przedstawionego problemu. Prawnicy kancelarii skupiają się na rozpoznaniu jakie są potrzeby i oczekiwania Klientów, dlatego współpraca z Nami przebiega szybko i efektowanie.

Prawo rodzinne to normy, które regulują osobiste i majątkowe stosunki między członkami rodziny. Rodzina to najważniejsza, podstawowa grupa społeczna, na której opiera się całe społeczeństwo. Dlatego też podlega szczególnej ochronie ustawowej. Najważniejsze zasady wynikające z prawa rodzinnego, to przede wszystkim zasada dobra dziecka oraz zasada dobra rodziny.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak delikatnej i doniosłej życiowo materii, jest decyzja o wszczęciu sprawy z zakresu prawa rodzinnego. W parze ze sprawę sądową idą często dramaty ludzkie, dlatego też, Naszym Klientom oferujemy wsparcie i pomoc od etapu przedprocesowego, aż do jego zakończenia. Zespół Kancelarii posiadający wieloletnie doświadczenie – doradza i reprezentuje Klientów w procesach sądowych we wszystkich instancjach. Przyświeca Nam idea rozwiązywania sporów w drodze negocjacji i mediacji, tak by możliwie zaoszczędzić Naszym Klientom stresu i pieniędzy związanych z rozprawą sądową.

Więcej na stronie http://www.kasztajanikowska.pl.

kaszta janikowska


Kancelaria Radców Prawnych Kaszta & Janikowska s.c. prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego dyskretnie, gdyż przede wszystkim liczy się dla Nas bezpieczeństwo i zaufanie Naszych Klientów.

 

dyskrecja

Dyskrecja

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego wymagają delikatnego lecz stanowczego działania. Dyskrecja w sprawach z zakresu prawa rodzinnego jest najważniejsza, gdyż często ze sporem w rodzinie wiążą się ludzkie dramaty.

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo Naszego Klienta jest zawsze priorytetem. Działania Kancelarii są tak ukierunkowane, żeby otoczyć Klienta opieką, zidentyfikować jego potrzeb i oczekiwania.

zaufanie

Zaufanie

Przedstawiamy pełen zakres informacji dotyczących sposobu postępowania, ryzyka i kosztów jakie wiążą się z daną sprawą. Dobra współpraca z Klientem opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku.